Hakkımızda - Öncü Firma

2004 senesinden bu yana tüm sektörlere eğitim, danışmanlık, test ve belgelendirme hizmetleri sunmaya devam eden Burseray Danışmanlık, kısa süre içinde alanında öncü olmayı başarmıştır. Burseray Danışmanlık başarısını kaliteli hizmet anlayışına ve görev alan nitelikli personel kadrosuna borçludur. Kurumsallaşmanın gerekliliklerini yerine getirmeyi ve markalaşmayı amaç edinen paydaşlara, profesyonel düzeyde hizmet vermenin yanında kalite bilincine de yepyeni bir boyut kazandırmayı başarmaktadır.


Kendini devamlı geliştiren bir organizasyon olan Burseray Danışmanlık, var olan üst düzey bilgi ve teknik donanımını paydaşlarının lehine kullanmakta ve pazar payında etkili ve güvenli bir şekilde rol almalarını sağlamaktadır.

Misyon&Vizyon - Resmi Ad

Firmamız hakkında Kurumsal sayfasında bulamadığınız bir bilgiyi ya da sormak istediğiniz herhangi bir soruyu 7/24 Whatsapp butonumuzdan bizlere sorabilir, ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz
Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, ‘Sizin işiniz bizim işimizdir.’ düşüncesiyle müşterilerimize her daim destek olarak kusursuz hizmet sunmak.
Vizyonumuz
Türkiye’nin en çok tercih edilen Eğitim ve Danışmanlık kurumu olarak sektörde lider olmak.
Açık Adresimiz
Adres:Kuşçu Mahallesi Çarşı Sokak ( Tarihi Arasta Çarşısı Tahtakale Camii yanı) No:35 AKŞEHİR/KONYA
Resmi Adımız
BURSERAY DEPREM RİSK TESPİT EĞİTİM VE TEKNİK DANIŞMANLIK

Toplum sağlığı, eğitim, güvenlik, denetim, ürün kalitesi gibi alanlarda söz sahibi olmak isteyen işletmeler, Burseray Danışmanlık’ın 20 yıla yaklaşan deneyimi sayesinde yerel ve uluslararası standartlara uyum sağlayabiliyor. Burseray Danışmanlık’ın hemen her sektörden temsilcilerle kurduğu uzun soluklu bağ, firmaların ekonomik ve kurumsal gelişimlerini de desteklemektedir.


Organizasyonların faaliyetlerini kontrollü bir şekilde yönetmek, süreçleri takip etmek, gerekli analizleri ve yönlendirmeleri yapan Burseray Danışmanlık, günümüzde binlerce firmayla kurduğu bağ sayesinde sektöre yön vermeye devam ediyor. Depreme karşı bina performans analizi, Afet ve Acil Durum Müdahale Eğitimi, Belgelendirme, Danışmanlık ve Eğitim başlıkları altında tüm hizmetlerden profesyonel bir çerçevede yararlanmak için Burseray Danışmanlık’ın uzman ekibiyle şimdi iletişime geçin.

Whatsapp
Bizimle İletişime Geçin