Tıbbi Cihaz Danışmanlığı

Tıbbi Cihaz Danışmanlık


Medikal Ürün Danışmanlık Hizmetleri

Tıbbi Cihaz CE Danışmanlık

Medikal Ürün Danışmanlığı hizmetimizi ile alaklı tüm içerikleri web sitemizden inceleyebilir ve bu alanda en tecrübeli danışman & eğitmenlerden anında hizmet alabilirsiniz. Tıbbi ürün ve medikal ürün danışmanlığı alanında uzun senelerdir hizmet veren bir ekip ile hizmetlerimizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm şehirlerde verebilmekteyiz.

Ülkemizde ürettiğiniz tıbbi cihazlarınız var ve bu cihazlar için CE belgesi ihtiyacınız bulunuyor ise, doğru yerdesiniz.

Üreten firma tarafından hangi amaçla uygulanacei önceden bilinen ve insanların üzerindeki yaralanmaların, hastalıkların, tedavi işlemlerinin tanısının koyulması, tedavisinin uygulanması, kontrollerinin yapılması gibi durumlar için etkili olan ürünlere tıbbi cihaz denilmektedir. Sağlık alanında bir çok amaç ve işlevin yerine getirilebilmesi adına her nevi aracın, cihazın, aksesuarın veya diğer malzemelerin ortak bir gruba alınmasıdır. Tibbi cihazın bir çok örneği, bir çok branşı olabilir. Bu cihazların üretim aşamalarının kontrol altında olması için tasarlanması, üretilmesi, piyasaya sunulması, hizmetlerde kullanılması, denetimleri ve benzeri bir çok faaliyeti Tıbbi Cihaz Yönetmeliği kapsamaktadır.

Burseray Danışmanlık olarak medikal ürünlerde & tıbbi cihazlarda en iyi hizmetleri sizlere sunuyor ve ihtiyacınız olan belgeleri almanız için gerekli adımları atıyoruz. Ce belgelendirme hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde ürettiğiniz cihazların bu süreçlerini kontrol altında tutabilir ve en iyi fiyatlardan Ce belgesine sahip olabilirsiniz. Medikal ürün danışmanlığı deniline firmamız bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Burseray Danışmanlık bu hizmet kapsamında sizlere ISO 9001 & ISO 13485 standardı kapsamında yer alan uluslararası pazarda kabul gören bu belgelendirmeyi sağlamaktadır.

ISO 13485 Danışmanlık

I
SO (Kalite Yönetim Sistemleri) kapsamı dahiline giren tüm kuralların belirlendiği ve standartların toplandığı, dünya üzerinde kabul gören bir sistemdir. Bu sisem üzerinde karşımıza çıkan ISO 13485 ise Tıbbi Cihazların Kalite Yönetim Sistemi´dir. ISO 13485´de tıbbi cihazlar için özel olan koşulların yer aldığı ve bu alanda cihazların üretimlerini yapanlar, tıbbi cihazların satışlarını yapanlar, tıbbi cihaz ve hizmet sunanların kaliteli yönetim şartlarına uygun olarak hareket etmesi amaçlanmaktadır.

Burseray Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ihtiyacınız olduğu her an sizlerin yanındayız. Bu alanda uzman kadromuz ve profesyonel danışmanlarımız ile medikal ürün danışmanlığını sizlere sunuyoruz. Tıbbi cihaz CE belgelendirme hizmeti ve diğer hizmetlerimiz hakkında en iyi bilgileri müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz. Detaylı bilgi ve hizmet almak için hiç çekinmeden incelediğiniz web sitesinin iletişim sayfası aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Grupları

* Tıbbi / Medikal Araçlar

* Tıbbi / Medikal Uygulamalar

* Tıbbi / Medikal kapsama giren vücuda yerleştirilen maddeler.

* Tıbbi / Medikal makinalar.

* Tıbbi / Medikal yazılımlar.

* Tıbbi / Medikal malzemelerin tamamı.

* Tıbbi / Medikal ayarlayıcı ekipmanlar.

* Tıbbi / Medikal aparatlar.

* Tıbbi / Medikal kültür ortam ayıraçları.

* Tıbbi / Medikal alanda kullanılan ürünlerin tamamı.

Firmamızdan alacağınız bu hizmet sayesinde uygunluğunuz kesinleşecek ve ürettiğiniz medikal ürünlerde / tıbbi cihazlarda yer alacak olan CE işaretinin iliştirilme sürecine giriş yapacaksınız. Ce sertifikası bulunmayan hiçbir medikal cihaz, hiçbir tıbbi cihaz Türkiye sınırları içerisinde, Dünya ülkelerinde piyasaya sürülememektedir.

Tıbbi ve medikal cihazların tüm koşullarının incelendiği bu hizmetimizden hemen yararlanın. Uluslararası kalitede bir hizmet almak için Burseray Danışmanlık firmasını tercih edebilirsiniz. En uygun medikal cihaz ürün ve hizmet danışmanlığı hizmeti firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Detaylar, fiyat teklifleri ve kampanyalarımızdan hemen yararlanmak için bizi arayın.
Whatsapp
Bizimle İletişime Geçin